این روزها...

اینروزا به نظر همه چی خوب پیش میره، مامان بزرگ و دایی و زنداییم اومدن مشهد و تقریبا سرم گرمه، میگیم و میخندیم و تقریبا هرشب منچ بازی میکنیم! اونم با کلی هیجان...

تو خانوادمون نمیدونم از کی شد که منچ بازی کردن دسته جمعی شد یه تفریح! ما که میریم شمال یا هروقت اونا میان مشهد بساط منچو پهن میکنم،کلی هم کیف و هیجان و لذت داره..

اینجور موقع ها همیشه کمبود وجود خاله ها و دایی ها و مامان بزرگ و بابا بزرگو کنارم حس میکنم و میگم اگه همه تو یه شهر بودیم چقدر خوب میشد.

ترم جدید هم که شروع شده ولی این هفته فقط یه دونه از کلاسای یکشنبه رو رفتم و دوشنبه هم تعطیلیم بود و سه شنبه تا پنج شنبه هم دانشگاه واسه امتحان ارشدا تعطیل بود.

همه ی درسای ترم پیش به خوبی و خوشی پاس شد و کمتر از ترم پیش ترش استرس و اعصاب خوردی داشتم و معدلمم حدودا شد 16 یه ده صدم کمتر :)

و این روزا به این فکر میکنم کاشکی یه چیزی بخوره تو سرم تا حسابی بچسبم به درس و زندگیمو الکی و بیخودی نگذرونم بلکه حس بهتری داشته باشم،حس مفید بودن،تا حداقل امیدی که مامان و بابا در موردم دارن نشه ناامیدی...

این ترم سعیمو میکنم...

راستی امروز براشون کیک کدو حلوایی پختم... فکر کنم خیلی هم خوب شد و دوست داشتن،شمالی ِ کدو میشه کویی!(صرفا محض افزایش اطلاعات)

ک

/ 5 نظر / 56 بازدید
پيامک جديد

سلام دوست گلم!دنبال يه سايت مرجع پيامک ميگردي واسه وبلاگت بيا سر بزنن لينکتم ثبت کن بازديد زياد بشه

مترسک

یه دانشجوی خوب قبل عید اصلاً دانشگاه نمیره چه رسد بخواد درسم بخونه [نیشخند]

مریم

سلام عزیزم کیک کدو حلوایی عالیه دهنم آب افتاد. خدا بر لذاتتان بیفزاد!!!

نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]